Haber Detayı
22 Haziran 2018 - Cuma 13:02 Bu haber 714 kez okundu
 
Saadet’li adaylardan Alsancak’ta sevgi yürüyüşü
SİYASET Haberi


Saadet’li adaylardan Alsancak’ta sevgi yürüyüşü

 

Saadet Partisi İzmir 1. Bölge milletvekili adayları Ozan Ganiüsmen ile Furkan Turgut, seçim çalışmalarını Alsancak’ta sürdürdü. Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde partililerle birlikte sevgi yürüyüşü yapan SP adayları, vatandaşlara karanfil dağıttı.

 

Milletvekili adaylarının Alsancak’taki yürüyüşüne, Konak İlçe Başkanı Yaşar Eroğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Konak İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları da katıldı.

Bir konuşma yapan Saadet Partisi’nin beyin cerrahı adayı Op. Dr. Ozan Ganiüsmen, "Siyaseten, ekonomik olarak ve ahlaken bir tıkanma yaşayan ülkemizin değişime ihtiyacı olduğunu görüyoruz.

Eğer geçim sıkıntısını daha fazla hisseder hale geldiysek, eğer gözümüzün önünde birçok haksızlıkların yapıldığına, partizanlığın çoğaldığına inanıyorsak mutlaka bir değişime ihtiyaç var demektir. Bu noktada bizim derdimiz şahıslar değil, sistemin kendisidir. Polemik yapmadan siyaset yapan tek parti Saadet Partisi’dir. Kardeşliğin, birlik ve beraberliğin teminatıdır." dedi.

 

SP’nin İzmir listesindeki en genç adayı olan 22 yaşındaki mimarlık öğrencisi Furkan Turgut ise, “Kutuplaşmayı, kucaklaşma ile değiştireceğiz. Haksızlığı ve adaletsizliği, adalet ile değiştireceğiz. Faizci, kapitalist, tüketen ekonomiyi, üreten ekonomi ile değiştireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Ceyhan KESER
 
Etiketler: Saadet’li, adaylardan, Alsancak’ta, sevgi, yürüyüşü,
Haber Videosu
Yorumlar
BORNOVA GAZETESİ

YAZARLAR
Haber Yazılımı