Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 10:01 Bu haber 263 kez okundu
 
Bornova'da Sanayi Siteleri Başkanlar Kurulu kuruluyor
BORNOVA Haberi


Başkan İduğ: Uyum içinde çalışacağız

 
 

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, ilçedeki sanayi sitelerinin sorunlarını çözmek ve hizmet taleplerini hızlı bir şekilde karşılayabilmek için "Sanayi Siteleri Başkanlar Kurulu" kuracaklarını açıkladı.


 
 

3. Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Dönmez ve 5. Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Avcı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ'u ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

2009-2014 döneminde Bornova Belediye Başkanlığı görevi yapan CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır da Başkan İduğ'u ziyaret etti, 3. Sanayi Sitesi yönetiminin ziyaretinde geçmiş dönemdeki tecrübelerini aktardı.

 


Sanayi sitelerini çok önemsediklerini ve temsilcileriyle uyum içinde çalışacaklarını belirten Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, "Sanayi sitesi esnafımızın fikirleriyle Bornova Belediyesi'nin uygulama gücünü birleştirip kentimizin sorunlarını çözeceğiz" dedi.

 
 

3. Sanayi Sitesi yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinde, taleplerin hızlı bir şekilde Bornova Belediyesi'ne ulaşması ve çözüm üretilmesi için gerekli düzenlemeleri yapacaklarını söyleyen Başkan İduğ, taleplerin kısa sürede karşılanabilmesi amacıyla irtibatı güçlendirecek bir yapılanmaya gitme kararı aldı. Başkan İduğ ve 3. Sanayi Sitesi Başkanı Yalçın Dönmez 3. Sanayi Sitesi'nde bir ofis düzenlemesi yapılarak Sanayi Siteleri Başkanlar Kurulu'nun hayata geçirilmesi konusunda fikir birliğine vardı. Başkan İduğ, yeni düzenleme sayesinde sorun ve taleplerin mesafelere ve zamana takılmadan hızlıca Bornova Belediyesi'ne ulaşacağını ve hizmetin kısa sürede verileceğini söyledi.

 


Her iki sanayi sitesi yönetiminin ziyaretinde de hurda araçların çalışma alanlarında yarattığı sorunların ortadan kaldırılması için tedbir alınması istendi. Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, hurda araç sorununu çözmek için site yönetimlerinin de katkısını alarak kapsamlı ve sistemli bir çalışma yürüteceklerini söyledi.

 

3. Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Dönmez, Başkan İduğ'un yaklaşımıyla sanayi sitesi esnafının yüzünün güleceğini söyleyerek, birlikte çalışma konusunda her türlü desteği vereceklerini söyledi.

 


5. Sanayi Sitesi Başkanı Turgay Avcı da, "Sizin sanayi esnafına çok katkı koyacağınıza inanıyoruz. Biz de Bornova'nın gelişmesi ekonominin ve istihdamın büyümesi için her zaman sizin yanınızda olacağız" dedi.

 

Kaynak: Editör: Ceyhan KESER
 
Etiketler: Bornova'da, Sanayi, Siteleri, Başkanlar, Kurulu, kuruluyor,
Haber Videosu
Yorumlar
BORNOVA GAZETESİ

YAZARLAR
Haber Yazılımı